Świat kludo to proste i piękne formy. Nasze meble wykonujemy przede wszystkim  ze stali malowanej proszkowo, forniru dębowego oraz płyty MDF o matowej strukturze. Staramy się w spójny sposób łączyć ze sobą twardość i wytrzymałość stali z naturalnym pięknem faktury i usłojenia dębu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stoły kawowe, stoliki pomocnicze, konsole, ławki tapicerowane, regały, stoły do jadalni a także wieszaki stojące i ścienne o minimalistycznej, prostej formie.

Zaletą mebli Kludo jest to, że każdy z nich jest wyjątkowy i indywidualny. Szeroka paleta dostępnych kolorów i rozmiarów daje setki, a nawet tysiące możliwości zaaranżowania swojego idealnego stolika czy wieszaka. Bez trudu stworzymy mebel, który będzie perfekcyjnie pasował do wnętrza urządzanego pomieszczenia.

Meble Kludo powstają z pasji. Wszystko zaczęło się od fascynacji stylem industrialnym, która trwa i wciąż się rozwija. A jeśli podstawą działania jest entuzjazm i zamiłowanie do czegoś, to można mieć pewność, że efekty takiej pracy będą nietuzinkowe i wyjątkowe.

Proces powstawania mebli to dla nas wciąż przygoda, która się nie kończy, dlatego przykładamy szczególną uwagę do każdego spawu, do każdego szlifu, każdego cięcia i szycia. Wszystkie łączenia stalowych profili wychodzące spod naszych rąk to wynik troski o efekt naszej pracy. Staramy się dążyć do perfekcji w formowaniu stali w geometryczne konstrukcje, bo wiemy jak ważna jest stabilność i wytrzymałość każdego mebla wypuszczanego przez nas w świat. Z tego powodu nie znajdziecie u nas nigdy mebla, który trzeba sobie samemu skręcić. Stalowe elementy łączone ze sobą śrubami to rozwiązanie na krótką metę i nie doświadczycie go nigdy wśród naszych produktów. Stałe łączenia, będące efektem spawania i szlifowania, dzięki któremu powierzchnia stali staje się równa i estetyczna, to  jeden z najważniejszych i najbardziej miarodajnych dowodów na wysoką jakość industrialnego mebla. I dzięki temu na pierwszy rzut oka można odróżnić wysoką polską jakość od podrzędnych gatunkowo nieudolnych pretendentów do miana „mebla”.

Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami, aby w pełni zadowolić naszych klientów. Pragniemy aby nasze meble doskonale odnajdowały się w Waszych mieszkaniach i domach oraz by stanowiły harmonijne i funkcjonalne uzupełnienie Waszego wnętrza. Wykonując meble na specjalne zamówienie staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Zapraszamy do świata KLUDO i życzymy udanych zakupów

Zespół KLUDO