Stoliki nocne/pomocnicze


Stolik pomocniczy Kurt z półką z siatki Stolik pomocniczy Kurt z półką z siatki 2
  • Nowy
730,00 zł


Stolik pomocniczy Linn z marmurem/granitem Stolik pomocniczy Linn z marmurem/granitem 2
  • Nowy

Stolik pomocniczy Linn z marmurem/granitem

LINNSTONE
Marmurowy stolik o wygodnej konstrukcji. Loftowy stolik pomocniczy z blatem 50x35cm wykonanym z naturalnego kamienia. Kolor nóżek do wyboru z palety.
1 060,00 zł


Stolik pomocniczy Gils z dodatkową półką Stolik pomocniczy Gils z dodatkową półką 2
730,00 zł

Industrialny stolik nocny Axel ze stalową półką Industrialny stolik nocny Axel ze stalową półką 2
680,00 zł

Loftowe stoliki pomocnicze Sis Loftowe stoliki pomocnicze Sis 2

Loftowe stoliki pomocnicze Sis

SIS
Wymiary stolików: 40x30x80 / 40x30x60
1 280,00 zł

Nowoczesny stolik pomocniczy Trio Nowoczesny stolik pomocniczy Trio 2
710,00 zł


Loftowy stolik pomocniczy Otto Loftowy stolik pomocniczy Otto 2
720,00 zł


Stolik pomocniczy Logan- w industrialnym stylu Stolik pomocniczy Logan- w industrialnym stylu 2
730,00 zł

Wygodny stolik pomocniczy Linn Wygodny stolik pomocniczy Linn 2
710,00 zł

Stolik pomocniczy Dallas Stolik pomocniczy Dallas 2
1 010,00 zł
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Uzupełnieniem naszej podstawowej oferty są ozdobne stoliki pomocnicze - do salonu, sypialni, a także każdego innego wnętrza. Meble znajdujące się w przedstawionej kategorii, różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz zastosowaniem. Nasze stoliki pomocnicze pełnią z powodzeniem funkcję dekoracyjną, nie umniejszając oczywiście ich podstawowego celu- służenia jako podręczny blat do przechowywania drobiazgów, laptopa i innych przedmiotów codziennego użytku. Stoliki KLUDO mogą służyć jako dostawne biurko - przysuwane np. do kanapy czy fotela, ale równie dobrze sprawdzą się jako stolik nocny. 


Przedstawione meble wykonane są w tym samym stylu co pozostałe tworzone przez nas wyroby. Dlatego odznaczają się prostą formą, stabilną i trwałą konstrukcją oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Ich industrialny styl sprawia, że świetnie odnajdą się we wnętrzach przestronnych i loftowych, ale bogata paleta kolorów możliwych do wyboru pozwala tak dobrać parametry poszczególnych modeli, że w odpowiedniej aranżacji taki stolik sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu, niezależnie od wykończenia. Poza wielkością nasze nowoczesne stoliki pomocnicze różnią się także wysokością (50, 60 czy 80cm), długością i szerokością oraz grubością stalowych profili konstrukcyjnych. Blaty stolików są pokryte warstwą wysokiej jakości forniru dębowego w sześciu możliwych do wyboru kolorach, a wiele modeli ma również możliwość wyboru grubości blatu, co sprawia, że szanse na znalezienie wymarzonego mebla właśnie u nas rosną jeszcze bardziej.