Ławki skórzaneSiedzisko skórzane, ławka Airy Siedzisko skórzane, ławka Airy 2
1 050,00 zł


Siedzisko skórzane, ławka industrialna Ellyn Siedzisko skórzane, ławka industrialna Ellyn 2
1 360,00 zł
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Meble z pikowanym, skórzanym obiciem to klasyka elegancji; ponadczasowy design, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze znajdzie wielbicieli. Nawet tak prosty mebel jak ławka, obity skórą z pewnością wprowadzi do pomieszczenia nutkę wytworności. Z powodzeniem można komponować je z meblami salonowymi o podobnym wykończeniu, ale praktyczną funkcję będą też spełniały w przedpokoju – na przykład, kiedy po powrocie do domu będziemy chcieli na niej usiąść i zdjąć z nóg buty.

Ławki skórzane w naszej ofercie Jeśli chodzi o ławki skórzane, możemy Wam zaoferować dwa modele tego mebla: ławkę Ellyn z nieco masywniejszą, metalową podstawą oraz z pikowanym obiciem, a także model Airy – lekki i elegancki, dostępny w dwóch wersjach różniących się między sobą rodzajem podstawy: oferujemy tę wykonaną ze stali malowanej proszkowo na wybrany kolor- czarny, szary, biały, grafitowy lub złoty, ale także bardziej ekskluzywną wersję- ze stali nierdzewnej polerowanej skrupulatnie kilkoma rodzajami powierzchni polerskich i past. 

Nasze ławki są bardzo prostymi meblami, a jednocześnie wytwornymi - czy to dzięki piklowaniom i tłoczeniom, czy też połączonej z nimi konstrukcji ze stali nierdzewnej.

Kolory obicia

Na zamówienie klienta wykonujemy ławki skórzane z obiciem ze skóry naturalnej w jednym z czterech klasycznych kolorów. Są to:

  • - beżowy
  • - brązowy
  • - grafitowy
  • - czarny.

Oczywiście jest to tylko podstawowa paleta dostępna przy zakupie ze strony, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy stworzyli siedzisko w zupełnie innym kolorze. 

Ławki są wąskie - ich szerokość wynosi 35 lub 40 centymetrów. Dostępne są za to w kilku szerokościach, dzięki czemu łatwiej jest je dopasować do konkretnego pomieszczenia.