KomodyKomoda Nadi z marmurem/granitem i trzema szufladami Komoda Nadi z marmurem/granitem i trzema szufladami 2

Komoda Nadi z marmurem/granitem i trzema szufladami

NADISTONE
Nowoczesna komoda loftowa z kamiennym blatem i trzema pojemnymi szufladami. Różne rozmiary i kolory do wyboru.
3 950,00 zł

Industrialna komoda Nadi z trzema szufladami Industrialna komoda Nadi z trzema szufladami 2

Industrialna komoda Nadi z trzema szufladami

NADI
Nowoczesna komoda loftowa z trzema pojemnymi szufladami. Różne rozmiary i kolory do wyboru.
3 350,00 zł


Industrialna komoda Flosi z trzema szafkami Industrialna komoda Flosi z trzema szafkami 2

Industrialna komoda Flosi z trzema szafkami

FLOSI
Szeroka komoda- biała, czarna lub z naturalnym odcieniem dębu. Loftowa komoda wysoka i szeroka odpowiednio na 80 cm i 160 cm. Wybór komody do salonu staje się banalnie prosty przy szerokiej palecie kolorów i możliwości modyfikowania rozmiaru.
3 950,00 zł
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Do czego służy komoda? Oczywiście do przechowywania – odzieży, tekstyliów, sztućców i zastawy, książek, elektroniki, starych, ale niezbędnych papierów i dokumentów... Przechowywać w niej można wszystko, dlatego sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu: salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym, czy też przedpokoju. Bardzo ważne jest, aby była pojemna i funkcjonalna – chcemy bowiem nie tylko zmieścić w niej te wszystkie wymienione wyżej rzeczy, ale też bez problemu móc je potem odnaleźć!

Komoda Flosi

Kiedyś komody odznaczały się filigranowymi nóżkami czy ozdobnymi uchwytami – my jednak stawiamy na nowoczesność i minimalizm. Nasza komoda maksymalnie wykorzystuje przestrzeń do przechowywania - dbają o to trzy pojemne szafki oraz blat o długości 160 centymetrów.

Komoda Flosi sprawiałaby wrażenie dosyć masywnego, przytłaczającego mebla, gdyby nie stelaż, który ją podpiera. Ten metalowy, prosty element dodaje całemu meblowi lekkości i sprawia, że komoda wizualnie zajmuje nieco mniej miejsca, niż w rzeczywistości. Ustawiona pod ścianą komoda Flosi będzie doskonale pasowała do innych mebli z naszej kolekcji - szafek RTV i stolików do kawy, konsol, ławeczek czy regałów. Podobnie, jak one, jest dostępna w pięciu kolorach metalowego stelażu i w sześciu wersjach blatu i frontów. Są to: dąb olejowany, lakierowany, bielony, biały, ciemny i czarny.