Szafki RTV


Szafka RTV Beri z półką i dwiema szafkami Szafka RTV Beri z półką i dwiema szafkami 2

Szafka RTV Beri z półką i dwiema szafkami

BERI
Industrialna szafka RTV z pojemnymi szafkami. Doskonały stolik pod telewizor z wygodną półką. Rozmiar szafki do wyboru: 140, 160, 180, 200cm.
3 240,00 zł


Industrialna szafka RTV Haki z szufladami Industrialna szafka RTV Haki z szufladami 2
2 840,00 zł


Industrialna szafka RTV Borg z trzema szufladami Industrialna szafka RTV Borg z trzema szufladami 2
2 690,00 zł


Minimalistyczna szafka RTV Alvi z szufladą Minimalistyczna szafka RTV Alvi z szufladą 2
2 440,00 zł
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Projektując pomieszczenie w nowoczesnym stylu mamy wiele możliwości aranżacyjnych telewizora. Niezależnie od tego, czy nasz sprzęt jest stojący, czy wiszący, praktycznym rozwiązaniem zawsze będzie ustawiona pod nim szafka, na której możemy przechowywać pilot, konsolę do gier, dekoder czy inne elementy dekoracyjne pomieszczenia.

Wybierz idealną szafkę RTV!

Nasze szafki RTV dostępne są w trzech wersjach:

  • - Alvi – na metalowej konstrukcji, z szufladą i półką. Ta ostatnia to miejsce stworzone do tego, by ustawić w niej dekoder lub konsolę do gier; szuflada – zawsze się przyda, na przykład do przechowywania w niej gier wideo lub kolekcji filmów na DVD.
  • - Borg – również na metalowej konstrukcji. W jej przypadku główną rolę grają trzy bardzo pojemne szuflady. Miejsca na przechowanie bowiem nigdy za wiele!<l/i>
  • - Haki – stalowy stelaż w stylu industrialnym wieńczy szafka z dwiema pojemnymi szufladami i obszerną półką, które generują nieocenioną ilość miejsca do przechowywania.

Części metalowe mogą być wykonane w kolorze czarnym, białym, szarym, grafitowym lub o złotym połysku, natomiast blat to dębowy fornir lakierowany, w wersji czarnej, ciemnej, białej i pobielanej; inną opcją może być fornir olejowany. Z powodzeniem można je zatem dopasować do wystroju danego pomieszczenia.

Szafki są dosyć niskie, więc w przypadku telewizora zawieszanego spokojnie możemy na nich poustawiać kwiaty doniczkowe lub niewysokie rzeźby, bez obaw, że będą nam zasłaniały ekran.

Meble najlepiej sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych i w stylizacji loftowej.

Szafki RTV o wysokości 50 cm można zamówić w jednym z aż pięciu rozmiarów.