Wieszaki z siedziskiem i półką na buty

Wieszaki do przedpokoju z siedziskiem i półką na buty to bardzo praktyczne meble, które pozwolą Ci zadbać o dobrą organizację przestrzeni oraz komfort domowników i gości. W Kludo proponujemy szeroki wybór stylowych i funkcjonalnych modeli w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na wieszak z siedziskiem biały, złoty, grafitowy i wiele innych opcji - skorzytaj z możliwości personalizacjiWieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty Wieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty 2
  • Promocja
Wieszaki

Wieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty

1 670,00 zł


Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem 2
Wieszaki

Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem

2 270,00 zł


Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty 2
Wieszaki

Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty

1 560,00 zł


Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem 2
Wieszaki

Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem

1 560,00 zł


Industrialny wieszak Frodo z siedziskiem i półką na buty Industrialny wieszak Frodo z siedziskiem i półką na buty 2
Wieszaki

Industrialny wieszak Frodo z siedziskiem i półką na buty

1 460,00 zł
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wieszak z siedziskiem do przedpokoju – wygodny i praktyczny

Metalowy wieszak do przedpokoju z siedziskiem to rozwiązanie o wielu zaletach, a największą z nich jest wielofunkcyjność. Wieszak z siedziskiem umożliwia zawieszenie odzieży, dzięki czemu zyskujesz łatwy dostęp do kurtki, płaszcza czy szalika, gdy wychodzisz z domu. Dodatkowo siedzisko zapewnia wygodne miejsce do zdejmowania i zakładania obuwia. Możesz wykonywać te czynności bez konieczności schylania się.

Półka na buty, umieszczona na dole wieszaka, zapewnia wygodne i uporządkowane przechowywanie obuwia. Można na niej umieścić najczęściej noszone buty lub te przeznaczone do konkretnej pory roku. Dzięki temu, obuwie nie jest rozrzucone i w pomieszczeniu panuje porządek.

Wieszak na ubrania z siedziskiem prosto od producenta mebli w stylu loftowym

Wybierając wieszak z półką na buty od producenta mebli Kludo, nie tylko dbasz o estetykę i funkcjonalność swojego przedpokoju, lecz także wspierasz polski rynek. Wieszak metalowy z siedziskiem od Kludo jest nie tylko funkcjonalny, lecz także odznacza się unikalnym i stylowym wyglądem.

Zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane ręcznie z najlepszych materiałów, meble Kludo są harmonijnym połączeniem nowoczesności, wygody i solidności. Ich nowoczesny design podkreśli wyjątkowy charakter Twojego wnętrza. Półka na buty z siedziskiem i wieszakiem to tylko jedna z wielu naszych propozycji. Kludo oferuje również inne meble, które pomogą Ci kompleksowo urządzić przedpokój.

Wieszak metalowy z siedziskiem – industrialny styl

Jako wielbiciele stylu industrialnego dobrze wiemy, jak oddać przemysłowy charakter mebli w subtelny i elegancki sposób. Wieszak industrialny z siedziskiem ma metalową konstrukcję, która jest nieodłącznym elementem tego stylu. Styl loftowy cechuje się również funkcjonalnością, a wieszak na ubrania z siedziskiem jest tego doskonałym przykładem.

Surowość metalu jest w naszych meblach przełamywana drewnianymi lub materiałowymi elementami, które dodają ciepła i naturalności całej kompozycji. Każdy element jest starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o detale, co gwarantuje trwałość i niezawodność mebla. Dzięki temu, metalowy wieszak do przedpokoju z siedziskiem sprosta wymaganiom codziennego użytkowania, zapewniając długotrwałą satysfakcję.

Wieszaki z półką na buty i ubrania – cenna przestrzeń do przechowywania

Niezależnie od tego, czy posiadasz mały, czy duży przedpokój, dobrze zorganizowane miejsce na ubrania i obuwie jest niezwykle ważne i potrafi bardzo ułatwić w codziennym funkcjonowanie. Wieszak z półką na buty do przedpokoju pozwala efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, oferując wiele możliwości przechowywania w jednym miejscu. Wybierając wieszak na ubrania z półką na buty, zadbasz o porządek i estetyczny wygląd swojej przestrzeni.