Wieszaki z siedziskiem i półką na buty


uuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuu
Wieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty Wieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty 2
  • Nowy

Wieszak Gisli z siedziskiem i półkami na buty

GISLI
Wielofunkcyjny stojak do przedpokoju. Półki na buty, haczyki na kurtki, półka na czapki i rękawiczki a do tego wygodne, tapicerowane siedzisko.
1 670,00 zł

uuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuu
Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem 2
  • Nowy

Wieszak Orni z szafką na buty i siedziskiem

ORNI
Wieszak stojący do przedpokoju ze stali i dębowego forniru. Wygodna i elegancka szafka na buty.
2 270,00 zł

uuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuu
Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty 2

Wieszak Evan z siedziskiem i półką na buty

EVAN
Industrialny wieszak stojący z siedziskiem i półką na buty. Trzy użyteczne funkcje w jednym, atrakcyjnym meblu.
1 560,00 zł

uuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuu
Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem 2

Wieszak Adun z półkami na czapki i buty oraz siedziskiem

ADUN
Industrialna garderoba łącząca w sobie cztery elementy- wieszak na kurtki, półkę na buty, tapicerowane siedzisko i półkę na czapki i rękawiczki.
1 560,00 zł

uuuuuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuu
Industrialny wieszak Frodo z siedziskiem i półką na buty Industrialny wieszak Frodo z siedziskiem i półką na buty 2
1 460,00 zł
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Zorganizowanie małych pomieszczeń w funkcjonalny, ale i estetyczny sposób to trudne wyzwanie - zwłaszcza, kiedy dotyczy to przedpokojów, w których zazwyczaj przechowujemy duże ilości odzieży wierzchniej i wszystko, co przydaje się po wyjściu z domu. Doskonale w tej roli sprawdzą się wieszaki stojące, które często łączą dodatkowe funkcjonalności w jedno – dzięki nim szafkę na buty, półki, siedzisko i stelaż na ubrania zmieścisz nawet w wąskich przestrzeniach pod ścianą.

Funkcjonalne i estetyczne

Nasze meble zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich elegancki wygląd szedł w parze z praktycznym zastosowaniem. Wieszaki stojące z siedziskiem pozwalają wygodnie założyć buty. Siedzisko może mieć formę ławeczki, pod którą umieszczona jest półka lub szafki, która ukryje przed wzrokiem niepotrzebne na co dzień akcesoria lub zabezpieczy buty przed kurzem. Oparcie mebli na prostej konstrukcji z profili stalowych pozwala na łatwe dopasowanie ich nawet do małych przestrzeni, która dzięki półkom i szafkom może zostać dobrze zorganizowana od podłogi aż po sufit.

Ponadczasowy styl mebli Kludo – nie tylko do mieszkania

Nasze wieszaki stojące z półkami i siedziskiem lub szafką na buty wyróżnia ich elegancki, minimalistyczny styl oraz spójność z innymi propozycjami z naszej oferty. Taki mebel to także doskonała propozycja dla biznesów. Można go wykorzystać w restauracji, poczekalni w gabinecie lekarskim lub w innego rodzaju punkcie usługowym - będzie wygodnym miejscem do pozostawienia kurtki lub płaszcza przez gości.

Wysoka jakość wykonania mebli

Wieszaki stojące, które znajdziesz w naszej ofercie są wykonywane ręcznie bezpośrednio po ich zamówieniu. Chcemy zapewniać naszym klientom meble o niebanalnym wyglądzie i funkcjonalności, które będą ozdobą ich domów przez lata. W naszych realizacjach sięgamy po najwyższej jakości, wytrzymałe i odporne na otarcia materiały - wieszaki stojące z szafką na buty lub półkami wykonane są z profili stalowych oraz dębowego forniru. W ofercie mamy również wersję z tapicerowanym siedziskiem oraz różne warianty kolorystyczne.