Ławki drewnianeŁawka industrialna Elsa z półką na buty Ławka industrialna Elsa z półką na buty 2
Ławki - siedziska

Ławka industrialna Elsa z półką na buty

700,00 zł


Lisa- industrialny regał na buty z siedziskiem Lisa- industrialny regał na buty z siedziskiem 2
  • Promocja
Ławki - siedziska

Lisa- industrialny regał na buty z siedziskiem

840,00 złŁawka Nora do przedpokoju z dębowym siedziskiem Ławka Nora do przedpokoju z dębowym siedziskiem 2
Ławki - siedziska

Ławka Nora do przedpokoju z dębowym siedziskiem

900,00 zł


Ławeczka dębowa do przedpokoju Marit. Ławeczka dębowa do przedpokoju Marit. 2
Ławki - siedziska

Ławeczka dębowa do przedpokoju Marit.

800,00 złDębowe siedzisko Emma z półką na buty Dębowe siedzisko Emma z półką na buty 2
Ławki - siedziska

Dębowe siedzisko Emma z półką na buty

1 050,00 zł


Dębowa ławka Gina z półkami na buty Dębowa ławka Gina z półkami na buty 2
Ławki - siedziska

Dębowa ławka Gina z półkami na buty

790,00 zł


Dębowa ławka Livi z półkami na buty Dębowa ławka Livi z półkami na buty 2
Ławki - siedziska

Dębowa ławka Livi z półkami na buty

890,00 zł


Dębowa ławka Geri z półkami na buty Dębowa ławka Geri z półkami na buty 2
Ławki - siedziska

Dębowa ławka Geri z półkami na buty

720,00 zł


Dębowa ławka Asa z półkami na buty Dębowa ławka Asa z półkami na buty 2
Ławki - siedziska

Dębowa ławka Asa z półkami na buty

780,00 zł
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Dębowe ławki industrialne do przedpokoju- wygoda, estetyka i trwałość.

Kludo w swojej ofercie ławeczek do domu stara się skupiać na wszystkich aspektach ważnych dla klientów. Przy wyborze ławeczki do przedpokoju największe znaczenie ma wygoda, wygląd i trwałość siedziska. Oczywiście ważnym kryterium jest też cena, ale w większości przypadków jest ona wypadkową tych trzech cech.

Niewątpliwie siedziska tapicerowane mają tę zaletę, że są miękkie, ale wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy są zainteresowani surowymi materiałami wywodzącymi się stricte ze stylu industrialnego, postanowiliśmy wprowadzić do oferty kilka pomysłów, które przypadną do gustu nawet najbardziej zatwardziałym pasjonatom wnętrz loftowych i industrialnych.

Nowoczesne ławki dębowe spawane z profili stalowych

Loftowe ławki dębowe to połączenie czarnej stali i siedziska dębowego stworzonego z najlepszego gatunkowo drewna. Dwa podstawowe i jedne z popularniejszych materiałów wykorzystywanych przy kreowaniu industrialnych i nowoczesnych aranżacji wnętrzarskich. Dąb i stal mogą tworzyć ze sobą nieskończoną ilość mariaży i kombinacji, ale my postaraliśmy się przedstawić Wam propozycje ławek industrialnych ze stali i dębu, które reprezentują najlepsze cechy materiału i przy okazji są kwintesencją prostoty i bezpretensjonalności. Trwałe siedzisko ławki z dębu naturalnego zabezpieczonego warstwą oleju lub lakieru uwydatnia urok drewna i gwarantuje trwałość siedziska na lata. Stalowa konstrukcja ławki do domu spawana z profili to efekt skrupulatnej, ręcznej obróbki, czego efektem jest stabilność i wytrzymałość ławeczki.

Ławka loft ze schowkiem na buty- pomysł na nowoczesny przedpokój

Jeśli kwestię tego, czy ławka z drewna i stali jest wytrzymała już sobie ustaliliśmy, to co powiecie na to, aby dodać do takiego loftowego siedziska półkę na buty? Albo pójdźmy dalej i stwórzmy industrialną ławkę z dwiema półkami na buty. Czy schowek na buty musi być nudny i niepozorny? My rozumiemy, że niektórzy wolą chować obuwie do zamkniętej szafki lub garderoby, ale dla tych, którzy do minimalizmu w architekturze podchodzą bardziej nonszalancko takie siedzisko z półkami to wygodny i pożyteczny element wyposażenia. Stalowy schowek na buty to miejsce, gdzie można postawić nawet wilgotne od jesiennych spacerów obuwie bez obawy o zamoczenie i wypaczenie płyty meblowej. Stal malowana proszkowo to gwarancja wodoodporności trwałości. Industrialna ławka ze schowkiem to też idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi, gdzie nie zawsze jest czas i przestrzeń, aby zająć się obuwiem całej gromadki tak, aby nie wadziły w przedpokoju czy holu. A niewątpliwą zaletą ławek Kludo jest różnorodność rozmiarów. Szerokość ławeczki dębowej i jednocześnie półek na buty można dopasować nie tylko do wystroju, ale również do pożądanej dodatkowej przestrzeni na buty, która w wielu domach zapewne bardzo się przyda.