Wieszaki łazienkowe

Nadmierne zbieranie się wilgoci jest częstym problemem domowych toalet - zwłaszcza, jeśli nie mamy dobrej wentylacji ani przestrzeni do suszenia tekstyliów. W naszej ofercie znajdziesz wieszaki łazienkowe w stylu loftowym, również w wersji z półką na ręczniki, które rozwiązują ten problem. Wyróżniają się zgrabnym kształtem i minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem, dzięki którym można je dopasować do różnych typów wystroju.

Jakość i funkcjonalność wystroju mieszkania

Nasze nowoczesne wieszaki łazienkowe charakteryzuje przede wszystkim solidna konstrukcja. Wykonujemy je z profili stalowych o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia. Metal jest odpowiednio polakierowany, aby nie był narażony również na wpływ wilgoci, a przy tym pasował do loftowego stylu. Wariant Ava z półką zajmuje nieco więcej miejsca, jednak zapewnia dodatkową, praktyczną przestrzeń, w której można ułożyć zapasowe ręczniki.

Eleganckie i nowoczesne wieszaki z półkami na ręczniki

Dostępne w naszej ofercie wieszaki charakteryzują się nowoczesnym stylem. Prosta konstrukcja doskonale pasuje przede wszystkim do loftowej aranżacji łazienki, jednak ze względu na jej praktyczny, minimalistyczny wygląd doskonale wkomponują się również w inne rodzaje wystroju. Model Berg oparty na dwóch prostokątnych ramach doskonale zgrywa się z mniejszymi przestrzeniami. Jest wąski i nie ma półek, jednak pozwala wygodnie powiesić ręczniki, wprowadzając we wnętrzu porządek i zapobiegając zbieraniu się wilgoci w powietrzu.

Przestrzeń i minimalizm – łazienka w stylu loftowym

Meble i akcesoria dostępne w naszej ofercie są tworzone ręcznie na zamówienie. Wysoka jakość oraz nowoczesny wygląd dodają wnętrzom poczucia ekskluzywności i swobodnego, loftowego stylu. Nawet wieszaki łazienkowe z półką na ręczniki mają dość niewielkie, kompaktowe rozmiary, co zapewnia dużą dowolność w zakresie aranżacji wnętrz. Dostępne w ofercie kolory - biały, czarny, szary lub złoty dają jeszcze większe możliwości w zakresie stworzenia jedynej w swoim rodzaju, perfekcyjnej aranżacji.