Meble z marmuru

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Osoby poszukujące nietuzinkowych elementów wyposażenia z charakterem z pewnością docenią stolik kawowy i konsolę z granitem. Ich ramy wykonane są z metalu, dzięki czemu cechują się prostymi, ale eleganckimi kształtami. Dlatego meble te doskonale odnajdą się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, w których czuć posmak wyjątkowego stylu.

Ze względu na zastosowany materiał i ręczne wykonanie blaty mają niepowtarzalne wzory, które z pewnością docenią miłośnicy eleganckich i jednocześnie nowoczesnych rozwiązań. Dostępne są także różne wymiary, dzięki czemu można meble te dostosować do niestandardowych pomieszczeń i aranżacji wnętrz. Jest to również gwarancja charakteru i niepowtarzalnego uroku, jakiego dodadzą w każdym salonie.

W naszych produktach stosujemy jedne z najpopularniejszych ale i najpiękniejszych kamieni naturalnych:

  • marmur Bianco Carrara - jasny kamień z perłowo szarym lub białawym tłem o delikatnym, szarawym użyleniu;
  • granit Belvedere - czarny kamień z niejednorodnymi żyłami w kremowym i złotym kolorze, przepięknie kontrastująca jasna barwa przerostów na czarnym, wyrazistym tle;
  • granit Via Lactea - szaro-czarny kamień poprzecinany drobnymi kredowobiałymi punktami i żyłkami. Nie bez powodu jej nazwa w tłumaczeniu na nasz język to Droga Mleczna

W połączeniu ze stalową podstawą tworzą mariaż nowoczesności z klasyką, obok którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie.