Meble nie są dla nas jedynie produktem. Są naszą pasją i inspiracją. Kochamy piękne wnętrza i staramy pomóc naszym klientom wyrazić w nich siebie i swój styl. Jeśli tak jak my jesteście Państwo fanami piękna i komfortu, stawiacie Państwo na indywidualizm, nowoczesność z nutą klasyki i wysoką jakość, a przy tym realizujecie swoją pasję jako architekt lub projektant, to zapraszamy do współpracy z nami. Dla designerów chcących nawiązać z nami współpracę przygotowaliśmy atrakcyjne warunki.

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i wymaganiom jesteśmy w stanie tworzyć nasze meble w niestandardowych rozmiarach. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje jeśli chodzi o modyfikacje a być może nawet zupełnie nowe projekty wg Waszego pomysłu.

Nasze meble mogą być dodatkowym atutem sesji fotograficznych, wystaw i aranżacji. Przy stałej współpracy macie możliwość skorzystania  z naszej pomocy przy ich organizacji w tym wypożyczenia mebli, które spełnią Wasze wymagania.

Aby praca przy projektach uwzględniających meble KLUDO była niczym nie zmąconą przyjemnością, przygotowaliśmy bryły 3d naszych produktów, pobierz MODELE 3D które Wam udostępniamy. Wierzymy, że nasze meble mogą być dla Was inspiracją, a co najważniejsze będą zapewniały komfort, wygodę i poczucie piękna finalnym odbiorcom. Bo przecież w ostatecznym rozrachunku właśnie na tym nam wszystkim zależy- na zadowolonym kliencie.

Dlatego zapraszamy do kontaktu architektów i projektantów, którzy tak jak my chcą propagować estetykę i wysoką jakość wśród swoich klientów i partnerów.

Przy stałej współpracy architekci, dekoratorzy i projektanci wnętrz mogą liczyć na szereg korzyści:

- atrakcyjne warunki oparte na systemie prowizyjnym lub rabatowym

- personalizacja mebli do indywidualnych rozmiarów

- baza modeli 3d

- doradztwo i asysta przy dopasowywaniu modeli do projektu

- promocja w mediach socjalnych

- wysokiej jakości meble bezpośrednio od producenta