Mały wąski przedpokój w nowoczesnym stylu - jak go sprytnie urządzić?

Wchodząc do czyjegoś domu czy mieszkania, pierwszym pomieszczeniem które widzimy jest przedpokój. Dlatego mówi się, że jest on wizytówką domostwa. Jeśli stając pierwszy raz w czyichś progach widzicie mały wąski przedpokój w ciemnych, ponurych kolorach, zabarykadowany komódkami, szafkami i butami, to raczej nie sprawi to na Was najlepszego wrażenia. Podpowiemy Wam, jak optycznie powiększyć wąski przedpokój i zaproponujemy kilka przydatnych trików, dzięki którym stający w Waszych progach goście poczują się komfortowo jak u pana Boga za piecem.

Read more
News
18 views

Jak urządzić wnętrze w stylu industrialnym lub loftowym? Kompedium wiedzy

Zastanawiasz się, czy wnętrza w loftowym stylu przypadną Ci do gustu? Rozważasz przearanżowanie swojego mieszkania lub biura i nie możesz zdecydować się na styl, w jakim chcesz je urządzić? Podpowiemy Ci na czym się skupić urządzając nowoczesne wnętrze w industrialnym lub loftowym stylu.

Read more
News
85 views

Jak dobrać wysokość hokerów do blatu?

Jeśli zastanawiasz się jaką wysokość hokera wybrać, aby był wygodny i funkcjonalny, to mamy dla Ciebie kilka porad. Podpowiadamy także jak zamówić w KLUDO hoker o wysokości innej niż w ofercie.

Read more
News
116 views