Wieszaki

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Tak niepozorny mebel również może przykuwać oko swoim ciekawym designem. Nasze propozycje, podobnie jak wiele innych oferowanych przez nas mebli i akcesoriów, wykonano w minimalistycznym stylu. Prezentowane w tej kategorii meble przeznaczone są do umieszczenia ich w przedpokoju lub w łazience. Najlepiej wpasują się we wnętrza, w których panuje minimalizm, ale bogata paleta kolorów i rozmiarów nie wyklucza możliwości dostosowania ich do dowolnego, preferowanego przez nas stylu.

Dobierz wieszak do swoich wymagań

Oferowane przez nas meble mogą przyjąć kilka form, różniących się od siebie poszczególnymi elementami. Mogą więc być wyposażone w:

  • - haki na odzież wierzchnią + półkę powyżej nich, przeznaczoną na drobne elementy garderoby
  • - haki na odzież wierzchnią + półkę na buty
  • - haki na odzież wierzchnią + półkę na buty + półkę powyżej haków na akcesoria.

Powyższe meble najlepiej sprawdzą się w przedpokoju - te z hakami i półeczką zmieszczą się nawet w zagraconych przedpokojach i niewielkich kawalerkach, wersje z szafką na buty będą idealne do nieco przestronniejszych pomieszczeń.

Nasza oferta obejmuje również nowoczesne stojaki do łazienki o bardzo oryginalnym designie, na których zawiesić można ręcznik, szlafrok lub inne akcesorium kąpielowe. Wieszaki do łazienki występują w wersji z półką lub bez niej.

Półka na galanterię może być wykonana z profilu stalowego i stanowić całość z konstrukcją wieszaka, lub z dębowego forniru. Meble łazienkowe w całości mają konstrukcję stalową starannie pomalowaną metodą proszkową na jeden z pięciu kolorów. Wszystkie z nich występują w kilku wersjach kolorystycznych.