Stoliki

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Stoliki, blaty, ławy. Prozaiczne elementy wyposażenia, z których korzystamy każdego dnia. Nic dziwnego, że wraz z postępem staramy się połączyć zalety użyteczności z walorami estetycznymi i stawiamy na meble nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim trwałe. A że każdy ma inne potrzeby, to oczywiście oferta stolików powinna być różnorodna tak, aby jak najwięcej tych potrzeb zaspokoić.

Stoliki kawowe do salonu stanowią podobnie istotny element wyposażenia, co stolik pomocniczy. A i jednych i drugich mamy w ofercie całkiem sporo. Jeśli interesuje Was industrialny stolik kawowy z okrągłym blatem- oczywiście, że znajdziecie u nas kilka modeli. Stoliki pomocnicze w przeróżnych rozmiarach i z wieloma ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi to także nasz konik, także jest w czym przebierać. Stolik kawowy dwuczęściowy to ostatnio hit, a taki zestaw stolików występuje u nas w wielu wersjach- z blatem kwadratowym, prostokątnym i okrągłym. A wszystkie wieńczy przepiękny dąb w postaci forniru, który niekoniecznie musi od razu rujnować nasze kieszenie. 

Oczywiście dla koneserów znajdzie się także stolik kawowy granitowy (i to niejeden), który połączeniem stali z kamieniem daje niesamowity efekt. Granitowy lub marmurowy blat będzie ozdobą każdego pomieszczenia zwłaszcza, że oferujemy kilka gatunków kamienia do wyboru.

Wśród propozycji Kludo są także takie rozwiązania jak stolik z półką. Interesujące a zarazem bardzo użyteczne rozwiązanie, które rozwiązuje problem pozostawiania na widoku książki, którą się akurat czyta, czy schowania planszówki, do której wrócicie z dziećmi następnego dnia.

Oczywiście jak wszystkie nasze meble, stoliki są wykonane z profili stalowych spawanych ze sobą w geometryczne konstrukcje. Dzięki temu są estetycznie i wytrzymałe. Ale posiadają także jeszcze jedną zaletę, o której często się zapomina. Dzięki pracy włożonej w łączenia poszczególnych elementów stolik stanowi pełną, nierozerwalną całość, co oznacza, że omija nas przykry obowiązek skręcania mebla a późniejszym czasie niemiła niespodzianka w postaci chwiejącego się i kompletnie nieprzydatnego produktu.