Hokery

Hokery, czyli krzesła barowe to świetny wybór do mieszkania, w którym brakuje miejsca na postawienie stołu jadalnianego z prawdziwego zdarzenia. Z powodzeniem mogą też stanowić element wystroju kuchni otwartej na salon lub jadalnię, jak i każdego innego pomieszczenia, w którym umieszczony jest barek lub podwyższony blat.

Atmosfera relaksu

Chwila na kawę i książkę lub gazetę, rozmowa z domownikami w trakcie gotowania, domówka, na której serwujemy własne drinki – kuchnia wyposażona w krzesła barowe ma szanse stać się sercem domu, pomieszczeniem, do którego będziemy się kierować nie tylko by coś ugotować, ale także by chwilkę się zrelaksować, porozmawiać lub nawet zaprosić znajomych. Hokery mają w sobie coś z knajpowo-kawiarnianego klimatu – nic zresztą dziwnego, są to lokale, w których spotkamy się z nimi najczęściej - zatem wprowadzają do domu i mieszkania nieco luźnej, sprzyjającej relaksowi atmosfery.

Hokery od KLUDO

W naszej ofercie przeważają hokery bez oparcia, jednakże znaleźć można tutaj również krzesła w nie wyposażone. Jako iż główną przyświecającą nam dewizą jest minimalizm, nasze hokery posiadają proste konstrukcje stalowe, geometryczne formy oraz tapicerowane siedziska. Brak jest tu zbędnych elementów dekoracyjnych i wymyślnego designu - wartością dekoracyjna są przede wszystkim ciekawe formy postawy krzeseł. Za wygodę siedzenia odpowiada siedzisko – wykonane z miękkiego materiału, jakim jest welwet dzianinowy.