Wieszaki ścienne

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Przy wejściu do domu powinno znaleźć się miejsce, w którym można zostawić odzież wierzchnią. W niektórych
mieszkaniach rolę tę pełnią szafy, jednak wymagają one nieco większej przestrzeni, którą nie każdy dysponuje. Z pomocą przychodzą klasyczne wieszaki ścienne na ubrania. Dostępne w naszej ofercie modele łatwo wkomponujesz w wystrój dzięki ich nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce i dodatkowym funkcjonalnościom, jak na przykład półka na czapki.

Im mniej, tym lepiej – ponadczasowe trendy minimalistyczne

W aranżacji mieszkania spójność jest niezwykle ważna. Warto zwracać uwagę nie tylko na funkcjonalność elementów, alei wygląd - jednolity wystrój w domu pozwala nam czuć się dobrze i zapewnia przytulną, miłą atmosferę. Minimalistyczne wieszaki ścienne dobrze komponują się z nowoczesnymi trendami loftowymi. Proste stelaże na ubrania z półką łatwo dopasować do różnych stylów, dzięki czemu dobrej jakości produkt będzie się sprawdzał latami również wtedy, gdy lubimy regularnie zmieniać aranżację.

Nowoczesne wieszaki ścienne na ubrania

Propozycje z naszej oferty wyróżnia nie tylko ich wyjątkowy, minimalistyczny wygląd, lecz także łatwość ich dopasowania do różnych aranżacji. Tworząc nasze półki i wieszaki na ścianę, staraliśmy się o skomponowanie nowoczesnej, szerokiej oferty dopasowanej zarówno do industrialnych wnętrz, jak i klasycznego stylu wystroju. Produkty wykonujemy ręcznie na zamówienie, zawsze więc znajdziesz w ofercie warianty w wymiarach idealnych dla Twoich potrzeb.

Możliwości dla dużych i małych przestrzeni

Dzięki prostym kształtom nasze stelaże i półki można dopasować także do małych pomieszczeń, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Minimalizm to również doskonałe rozwiązanie dla większego metrażu - wybór nowoczesnego, kompaktowego wyposażenia pozwala nam zaoszczędzić na przestrzeni na ubrania, dzięki czemu unikamy nagromadzenia mebli i dodatków, a wnętrze zapewnia wrażenie swobody. Nasze wieszaki ścienne z półkami można również efektywnie połączyć z szafkami i innymi funkcjonalnymi elementami, aby zyskać więcej miejsca na przechowanie ubrań czy butów.