Hokery drewnianeStalowy hoker Ulf z drewnianym siedziskiem Stalowy hoker Ulf z drewnianym siedziskiem 2
Hokery

Stalowy hoker Ulf z drewnianym siedziskiem

690,00 zł


Industrialny stołek barowy Holm Industrialny stołek barowy Holm 2
Hokery

Industrialny stołek barowy Holm

650,00 zł


Loftowe krzesełko barowe Mansi Loftowe krzesełko barowe Mansi 2
Hokery

Loftowe krzesełko barowe Mansi

690,00 zł


Loftowy hoker Vigo z siedziskiem z drewna. Loftowy hoker Vigo z siedziskiem z drewna. 2
Hokery

Loftowy hoker Vigo z siedziskiem z drewna.

690,00 zł


Industrialny hoker Sven z dębowym siedziskiem Industrialny hoker Sven z dębowym siedziskiem 2
Hokery

Industrialny hoker Sven z dębowym siedziskiem

670,00 zł


Dębowy hoker Rolf Dębowy hoker Rolf 2
Hokery

Dębowy hoker Rolf

670,00 zł
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zdecydowałeś się na wykorzystanie we wnętrzu swojego mieszkania wyspy kuchennej lub baru? W takim razie niezbędne będą odpowiednio przystosowane do tego rozwiązania siedziska. Aby spełniały one swoją rolę powinny być przede wszystkim stabilne oraz wygodne. Znalezienie niezawodnych hokerów, które dodatkowo wpasują się w styl pomieszczenia nie jest łatwym zadaniem. W związku z tym zadbaliśmy o to, aby każdy miał możliwość zaprojektowania własnego krzesła. Sprawdź naszą ofertę i wybierz krzesło barowe idealne do Twojej kuchni!

Hoker stworzony na zamówienie

Oferowane przez nas krzesła to produkty wykonane ręcznie z najwyższą starannością. Składają się z dwóch głównych elementów - siedziska o grubości 2 lub 4 cm wykonanych z litego drewna dębowego (kolor dębu w wersji lakierowanej lub olejowanej) oraz stelaża z profili stalowych.

Jako że każdy produkt tworzymy na indywidualne zamówienie istnieje możliwość dowolnego łączenia kolorów. O ile wszystkie siedziska występują w pięknej barwie naturalnego dębu, o tyle w zakresie stelaży dostępny jest szereg kolorów - biały, czarny, szary, złoty oraz grafitowy.

Martwisz się o wysokość krzesła? Szukasz stołka o konkretnych wymiarach? Co prawda, oferowane przez nas hokery mierzą 75 cm, ale dzięki temu, że każdy nasz produkt jest personalizowany istnieje możliwość modyfikacji wymiarów zarówno całego krzesła, jak i jedynie podnóżków.

Niezawodność i stabilność

Dzięki ręcznemu spawaniu, a następnie szlifowaniu każdy nasz produkt to integralna całość, a co za tym idzie również gwarancja wysokiej wytrzymałości oraz stabilności. Korzystając z naszej oferty, nie musisz martwić się o chwiejność konstrukcji oraz jej zużycie. Nawet po wielu latach hokery zachowują swoją pierwotną stabilność.

Staramy się, aby meble marki Kludo odpowiadały na potrzeby wszystkich Klientów. W związku z tym hokery wykonane są w stylu minimalistycznym. Pragniemy, aby to nasi Klienci mieli jak największy wpływ na ostateczny wygląd oraz charakter krzeseł. My gwarantujemy najwyższą jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie, a tworzenie kombinacji kolorystycznych pozostawiamy Wam!