Regały


Regał Hakon Regał Hakon 2
  • Nowy

Regał Hakon

HAKON
8 250,00 zł

Regał Morten Regał Morten 2
  • Nowy

Regał Morten

MORTEN
7 250,00 zł

Regał Noak Regał Noak 2

Regał Noak

NOAK
Stojący regał pokojowy w stylu industrialnym. Pojemny regał z czterema półkami na solidnym, stabilnym stalowym stelażu. Idealny regał do salonu w nowoczesnym designerskim salonie lub sypialni.
2 700,00 zł


Regał Alvar Regał Alvar 2

Regał Alvar

REGAŁ ALVAR
Do biura, salonu czy nawet otwartej kuchni. Regał Alvar będzie doskonałą bazą do eksponowania pamiątek, książek i innych drobiazgów, ale dzięki swej nieskomplikowanej budowie nie przytłumi wizualnie przechowywanych przedmiotów.
2 230,00 zł
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Ten niezwykle praktyczny i stylowy mebel znajduje się prawie w każdym domu, pozwala na wygodne przechowywanie książek, dokumentów, ale również na wyeksponowanie zdjęć. Regał do salonu do doskonały sposób, aby za pomocą jednego mebla nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. W naszym sklepie mamy dwa modele: Alvar oraz Noak posiadające wzmacniającą podstawę, która zapewnia stabilność.

Podstawy oferowanych mebli wykonujemy w pięciu różnych kolorach – czarnym, białym, szarym, grafitowym oraz złotym. Natomiast półki tworzymy z dębowego forniru, który możemy zabarwić na jeden z sześciu dostępnych kolorów. Taka różnorodność sprawia, że każdy może dopasować mebel do swojego wnętrza.

Nasz produkt dobrze sprawdzi się również jako regał do biura lub gabinetu, gdzie można użyć go do wyeksponowania firmowych osiągnięć w postaci certyfikatów, dyplomów, a nawet pucharów. Nasze sukcesy czy pamiątki będą doskonałym akcentem na tak atrakcyjnym meblu, który jednak dzięki prostocie swej konstrukcji nie przytłumi a podkreśli ich znaczenie.