Ławki

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Nasz dom, to nasza twierdza. Mamy czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Dlatego podświadomie często skupiamy sporo uwagi na tym, co rzuca nam się w oczy tuż po wejściu do naszego azylu- na przedpokoju. To pomieszczenie to przedsionek naszej oazy spokoju i chcemy aby prezentował się jak najlepiej. Jest to nasza wizytówka, miejsce, które jako pierwsze widzą goście. I wreszcie jest to miejsce, w którym po raz pierwszy możemy odetchnąć po ciężkim dniu.

Czyż nie jest najwygodniej nabierać wytchnienia w pozycji siedzącej? Nie wiem jaki geniusz wpadł na to wiele lat temu, aby postawić siedzisko w przedpokoju czy w ganku, ale musiało to wyniknąć z naszych naturalnych ludzkich potrzeb. Bo nie oszukujmy się, ławeczka w przedpokoju to nie jest wymysł ostatnich czasów. Po prostu wraca do łask to co najlepsze.

Rozwiązania w takim przypadku mogą być najróżniejsze- ławeczka tapicerowana, ławka z drewnianym siedziskiem, nawet pufa czy taboret zdadzą egzamin w niewielkim przedpokoju. Taka ławeczka może być jednak równie dobrze użytkowana w salonie, sypialni lub w innym pomieszczeniu, jakie przyjdzie Państwu do głowy i gdzie będzie ona potrzebna. A to tylko zwiększa jej wartość użytkową. Bo o walorach estetycznych da się napisać wiele, jednak warto skupić się na najważniejszym. To jak będzie wyglądała ławeczka, w największej mierze zależy tylko i wyłącznie od Was. Rozmiar, kolor siedziska i kolor stalowej ramy to parametry, o których decyduje klient. Naszym celem z kolei jest wysoka jakość wykonania, dobór najlepszej jakości materiałów i skupienie się na detalach.

Wśród naszych propozycji jest ławka z półkami na buty, która może służyć jako schowek czy szafka. W zależności od modelu półki na buty mogą mieś różne ułożenie- Gina i Asa to najbardziej pojemny układ z dwiema półkami. Z kolei Livi to rozwiązanie dla wysokich kozaczków, na które także znajdzie się miejsce w tym sprytnym meblu.