Meble ogrodowe


Dallas - zestaw mebli ogrodowych Dallas - zestaw mebli ogrodowych 2
Meble ogrodowe

Dallas - zestaw mebli ogrodowych

10 500,00 zł
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ogród i taras nierzadko są swego rodzaju przedłużeniem salonu i pełnią podobną do niego funkcję - są miejscem na relaks, w którym można też ugościć odwiedzających nas znajomych lub członków rodziny. Warto wtedy zadbać o komfortowe siedziska, funkcjonalne stoły i należyte oświetlenie - letnie wieczory na tarasach są bowiem jedną z najprzyjemniejszych form relaksu.

Inną ważną cechą mebli ogrodowych jest ich wytrzymałość na zmieniające się warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne – jako, że korzystamy z nich w głównej mierze w miesiącach letnich (choć nie tylko), to ich stelaże i tapicerka niestety mogą być wystawione na działanie promieni słonecznych, powiewów wiatru lub silnych opadów deszczu lub gradu. Wodoodporne materiały przydadzą się też w momencie, kiedy ustawiamy meble obok basenu – bez przeszkód będziemy wtedy mogli rozsiąść się na nich po kąpieli.

Nasze meble ogrodowe

W naszej ofercie znajduje się gotowy zestaw pasujących do siebie mebli ogrodowych, w którego skład wchodzi wygodna, trzyosobowa sofa, dwa fotele oraz stolik kawowy. Siedziska mają wygodne podłokietniki, a umieszczone na nich poduchy wykonano z wygodnego i odpornego materiału. Zarówno stelaże, stolik, jak i kolor poduch można dopasować do swoich upodobań pod względem kolorystycznym. Są to meble bardzo trwałe, wytwarzane ręcznie i malowane proszkowo, co zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.