Jakie krzesła do wyspy wybrać? Jaka wysokość hokera będzie odpowiednia?

Read more
65 views

Nieustawny salon – jak go nowocześnie zaaranżować?

Read more
52 views

Wieczny bałagan w domu – 5 zmian w aranżacji, które Cię uratują

Masz już dość wiecznego bałaganu w domu? Pomimo tego, że ciągle sprzątasz, Twoją przestrzenią rządzi chaos? Czas na radykalne zmiany! Sprawdź już teraz nasze propozycje zmian w aranżacji, które pozwolą Ci osiągnąć uporządkowane, estetyczne i schludne wnętrza.

Read more
116 views

Remont przedpokoju – o tym pomyśl zawczasu, zanim będzie za późno!

Czeka Cię remont przedpokoju? Zanim wybierzesz się po farby i inne niezbędne materiały budowlane, musisz dokładnie przemyśleć projekt swojego wnętrza. Tylko w ten sposób uda Ci się stworzyć wymarzoną przestrzeń, która będzie funkcjonalna i piękna.

Read more
67 views

Najbardziej niepotrzebne rzeczy w Twoim przedpokoju

Jakie przedmioty w przedpokoju sprawiają, że przestrzeń jest zagracona i przytłaczająca? Z czego warto zrezygnować i na jakie ustępstwa aranżacyjne pójść?

Read more
117 views

Przechowywanie butów w przedpokoju - patenty i błędy

Wracacie zmęczeni po pracy do domu a w wejściu - zamiast serdecznego przywitania przez rodzinę, czy chociażby radosnego merdnięcia psiego ogona  - zastajecie istny Armagedon. Dziecięce trampki rozrzucone po całym przedpokoju. Botki ubłocone na wczorajszym spacerze, z których cały zaschnięty piach zdążył opaść wprost na śliczny, nowiutki dywanik. I upragnione kozaki kupione za miliony monet, które ktoś niezgrabnie próbował wcisnąć do zbyt ciasnej szafki. Dosyć! Najwyższa pora znaleźć jakiś pomysł na przechowywanie butów, bo jeśli tak dalej pójdzie, to ktoś w końcu rozwali sobie nos potykając się o jakiś nieszczęsny klapek. Prawy klapek. Lewy zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach podczas ostatniej wizyty teściowej.

Read more
342 views

Przedpokój z lamelami – hit czy kit?

Lamele to rodzaj dekoracji, który w ostatnim czasie zyskał sporą popularność. Z racji swojej uniwersalności, mogą pełnić w pomieszczeniu różnorodne funkcje – od tych czysto dekoracyjnych, po zastosowania konstrukcyjne. Czy faktycznie warto się nimi zainteresować? W tym artykule postaramy się przedstawić wady i zalety takiego rozwiązania.

Read more
301 views

Ciemny przedpokój – urządzamy nowoczesne wnętrze w ciemnych barwach

Ciemne barwy doskonale sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych. Nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Jak jednak urządzić ciemny przedpokój, aby nie był on przytłaczający i prezentował się stylowo i nowocześnie? Zapraszamy do lektury naszego krótkiego poradnika, w którym przedstawimy kilka sprawdzonych pomysłów.

Read more
186 views

Biały przedpokój bez nudnych rozwiązań – jak urządzić nowoczesne wnętrze w odcieniach bieli?

Biel jest najchętniej wybieranym kolorem podczas aranżacji mieszkania. Białe ściany i białe meble królują w polskich mieszkaniach. Jak zatem tchnąć w białe wnętrza odrobinę oryginalności? W tym tekście podpowiemy wam, ja zaaranżować biały, nowoczesny przedpokój, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale piękny.

Read more
298 views

Malowanie proszkowe metalowych mebli - jak działa i dlaczego warto z niego korzystać?

Producenci mebli ze stali na każdym kroku podkreślają ich niezliczone zalety - niebanalne projekty, wytrzymałość, możliwość indywidualizacji a także trwałość malowania proszkowego, które zostało zastosowane do pokrycia metalu warstwą koloru. Ale co to właściwie jest to całe malowanie proszkowe mebli i dlaczego jest tak zachwalane? W kilku zdaniach wyjaśnimy Wam zalety malowania proszkowego i dlaczego renomowani producenci mebli metalowych nie sięgają już po tradycyjne wałki i pędzle.

Read more
186 views