Karta prezentowa do wydrukowania o wartości...

Karta prezentowa do wydrukowania o wartości 1000 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
1 000,00 zł
Brutto

Obdaruj bliskich tym, co najlepsze! Karta prezentowa marki KLUDO to najlepszy upominek- elegancki i trafiający w każde gusta, bo obdarowywana osoba sama wybierze to, co dla niej najlepsze!

 

Karta prezentowa to doskonały upominek dla każdego. Obdarowana osoba będzie miała bogatą paletę produktów do wyboru, więc mamy pewność, że prezent trafi idealnie w gusta odbiorcy. Pozwól bliskim samemu wybrać najlepszy prezent dla siebie i dla swojego domu. Elegancka karta do wydruku, której wartość można przeznaczyć na cały asortyment marki KLUDO, to perfekcyjny podarunek na urodziny, imieniny, święta, rocznicę czy parapetówkę. Karta prezentowa działa jak bon rabatowy, więc obdarowywana osoba nie musi ograniczać wyboru do konkretnego zakresu cenowego. 

Kartę prezentową do samodzielnego wydruku wysyłamy mailem. Karta zawiera unikalny kod upoważniający do rabatu o wartości 1000 zł na wszystkie produkty marki KLUDO- za wyjątkiem kosztów przesyłki. Niewykorzystany rabat nie przepada i można spożytkować go przy kolejnych zakupach. Zakup jest ważny do końca 2025 roku, więc obdarowywana osoba będzie miała wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć dla siebie doskonały prezent, który spełni jej wymagania i będzie cieszył przez długie lata.

PREZENT1000DRUK

3 polecanych produktów