Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo
Industrialne łóżko Odo

Industrialne łóżko Odo

 • Skonfiguruj swoje łóżko:
*Wymagany krok
Razem (brutto)
2 550,00 zł
 

Od tego jak się wyśpimy zależy nastrój, który nam towarzyszy później przez cały dzień. A jeśli mamy zadbać o nasze samopoczucie, to niebagatelną w tym rolę odgrywa miejsce na którym śpimy. Dlatego wygodne łóżko to podstawowy element dobrze urządzonej sypialni. Z naszej strony możemy zaproponować nietuzinkowe rozwiązanie- stalową, nowoczesną konstrukcję, która stanowi podstawę designerskiego łóżka. Industrialne łóżko Odo to jednolita struktura będąca efektem ręcznej obróbki i misternego wykończenia. Precyzyjne opracowanie niezwykle wdzięcznego materiału jakim jest stal dało w efekcie niezwykle trwałe, nowoczesne i eleganckie w swojej prostocie łóżko industrialne. Dzięki temu, że projekt jest jednorodną konstrukcją nie musimy obawiać się w przyszłości poluzowań i wyrobień na łączeniach, których tutaj po prostu nie ma. Nie grozi nam po jakimś czasie poluzowana śruba przy chwiejącej się nodze łóżka, nie będziemy narzekać na skrzypienie podczas obracania się na drugi bok. Jedynym mankamentem może być jedynie konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca umożliwiającego wniesienie łóżka do domu. Z drugiej strony jednak nie czeka nas mozolne skręcanie mebla, które bywa stresujące a często także problematyczne. 

Łóżko industrialne Odo jest dostępne w kilku szerokościach pasujących do standardowych rozmiarów materacy. Wiemy, że każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o twardość materaca, dlatego ten element pozostawiamy Państwu do indywidualnej realizacji. 

Na zdjęciu zaprezentowane jest łóżko o szerokości 167 cm.

Wymiary:

 • szerokość – 127/147/167/187/207 cm
 • głębokość – 207 cm
 • wysokość z zagłówkami - 53 cm
 • wysokość dna łóżka –  33 cm
 • profil konstrukcji – 30 mm x 30 mm

Korzyści:

 • każdy spaw i łączenie jest skrupulatnie szlifowane przed malowaniem proszkowym tak, aby żadne niedoskonałości nie wpłynęły na estetykę produktu;
 • dostępność różnych kolorów;
 • stabilność będąca efektem dokładności i precyzji podczas wykonania;
 • produkt jest kompletny, dostarczany do Państwa w całości i nie wymaga skręcania;
 • produkt wykonany ręcznie- ze szczególną dbałością o detale.

Panele ścienne oraz materac nie są częścią oferty.

Panele tapicerowane ze zdjęcia są także dostępne w naszej ofercie.

Realizacja zamówienia trwa do 30 dni roboczych.

Zdjęcia mają charakter poglądowy – na odbiór kolorów mogą mieć wpływ ustawienia ekranu komputera lub monitora urządzenia mobilnego.

Dostawa:
Mebel dostarczany w całości- już zmontowany. Transport nie obejmuje wniesienia.
Termin realizacji:
Wysyłka zamówienia w ciągu 30 dni roboczych.
ODO