• Nowy
Wąski stojak na buty Noa
Wąski stojak na buty Noa
Wąski stojak na buty Noa
Wąski stojak na buty Noa
Wąski stojak na buty Noa
Wąski stojak na buty Noa

Wąski stojak na buty Noa

  • Skonfiguruj swój stojak:
*Wymagany krok
Razem (brutto)
495,00 zł
 

Stojak metalowy Noa to wyjątkowe i nowoczesne rozwiązanie do przechowywania w wąskich przestrzeniach, takich jak przedpokoje czy garderoby. Zapewniając połączenie funkcjonalności i estetyki, ta półka nie tylko skutecznie organizuje przestrzeń, ale również dodaje wnętrzu elegancji.

Stojak metalowy wykonany jest z cienkich metalowych profili. Personalizowana półka Noa gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci i jest idealne dla przechowywania obuwia. Stabilna i wytrzymała konstrukcja półki zapewnia bezpieczeństwo zgromadzonym przedmiotom, co czyni ją niezawodnym wyborem do każdego domu.

Dostępna w różnych rozmiarach i malowana na pięć kolorów z palety RAL, półka Noa może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jej otwarta konstrukcja ułatwia dostęp do przechowywanych przedmiotów, co umożliwia łatwe i szybkie utrzymanie porządku.

Wąska półka to doskonały wybór dla osób poszukujących stylowego, funkcjonalnego i przestrzennie efektywnego rozwiązania do przechowywania w domu, łączącego nowoczesny design z praktycznością użytkowania.

Prezentowany model ma szerokość 80 cm, ale warto zwrócić uwagę, że w zależności od rozmiaru półka może różnić się wyglądem.

Wymiary:

  • długość – 40/50/60/70/80 cm
  • wysokość  –  25 cm
  • głębokość stalowej półki – 30 cm
  • profil konstrukcji – 15 mm x 15 mm

Korzyści:

  • mebel wykonany ręcznie – realizacja zamówienia trwa do 10 dni roboczych;
  • dostępność różnych rozmiarów – skontaktuj się z nami i wybierz dowolne wymiary.

Wieszak Abi ze zdjęcia dostępny tutaj.

Dostawa:
Mebel dostarczany w kartonie w całości- już zmontowany. W zależności od rozmiarów i wagi przesyłki, transport może nie obejmować wniesienia.
Termin realizacji:
Wysyłka zamówienia w ciągu 10 dni roboczych.
NOA

12 polecanych produktów