• Nowy
Industrialny regał stojący Kimi
Industrialny regał stojący Kimi
Industrialny regał stojący Kimi
Industrialny regał stojący Kimi
Industrialny regał stojący Kimi
Industrialny regał stojący Kimi

Industrialny regał stojący Kimi

*Wymagany krok
Twoja konfiguracja
Razem (brutto)
3 900,00 zł
 

Regał Kimi to doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Jego konstrukcja łączy w sobie metalowe lamele, które nadają mu wyjątkowego charakteru oraz drewniane półki z forniru dębowego, które wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność. Różne rozmiary półek umożliwiają przechowywanie zarówno ozdobnych przedmiotów, jak i książek różnych formatów. Innowacyjna bryła regału nie tylko jest praktyczna, ale także stanowi designerski akcent w pomieszczeniu.

Biała wersja regału metalowego Kimi idealnie odnajduje się w klasycznych wnętrzach, wprowadzając nutę elegancji i lekkości. Jednak dzięki szerokiej gamie kolorystycznej z palety RAL, takie jak czarny mat, biały mat, złoty połysk, szary mat oraz grafitowy mat, regał doskonale dopasuje się do każdego pomieszczenia niezależnie od stylu.

Pojemność, funkcjonalność i bez wątpienia ustawność czynią regał Kimi nie tylko praktycznym, ale także estetycznym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. Wzbogać swój dom o ten unikatowy mebel, który łączy w sobie jakość wykonania z niebanalnym designem


Wymiary:

  • szerokość – 60 cm
  • głębokość – 35 cm
  • wysokość – 190 cm
  • grubość profili konstrukcji – 20 mm x 20 mm
  • półki- blacha stalowa

Korzyści:

  • mebel wykonany ręcznie – realizacja zamówienia trwa do 30 dni roboczych;
  • dostępność różnych rozmiarów – skontaktuj się z nami i wybierz dowolne wymiary

Zdjęcia mają charakter poglądowy – usłojenie i odcień blatów i półek mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości ze względu na naturalne różnice w wykorzystywanym aktualnie przez nas materiale. Na odbiór kolorów mogą mieć także wpływ ustawienia ekranu komputera lub monitora urządzenia mobilnego.

Dostawa:
Mebel dostarczany w całości- już zmontowany. Transport nie obejmuje wniesienia.
Termin realizacji:
Wysyłka zamówienia w ciągu 30 dni roboczych.
KIMI

5 polecanych produktów