PółkiIndustrialna półka wisząca Thea Industrialna półka wisząca Thea 2
760,00 zł

Nowoczesna półka wisząca Hild Nowoczesna półka wisząca Hild 2
  • Nowy
1 520,00 zł

Loftowy regał ścienny z półkami Hord Loftowy regał ścienny z półkami Hord 2
  • Nowy
1 640,00 zł

Klasyczna dwupoziomowa półka wisząca Skidi Klasyczna dwupoziomowa półka wisząca Skidi 2
  • Nowy
1 550,00 zł

Industrialna półeczka ścienna Grima Industrialna półeczka ścienna Grima 2
  • Nowy
960,00 zł

Metalowa półka Runa Metalowa półka Runa 2
  • Nowy
870,00 zł

Designerska otwarta półka wisząca Varin Designerska otwarta półka wisząca Varin 2
  • Nowy
1 850,00 zł

Minimalistyczna półka wisząca Asta Minimalistyczna półka wisząca Asta 2
  • Nowy
960,00 zł

Industrialna półka Aldis Industrialna półka Aldis 2
  • Nowy
1 700,00 zł
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Ramki ze zdjęciami, książki czy pamiątki z wakacji to szpargały, które znajdują się w niemal każdym domu. Warto zatem zadbać, aby znalazły one swoje własne miejsce. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku są wyjątkowo uniwersalne półki ścienne. Są to meble, które oprócz wysokiej funkcjonalności, sprawdzają się również jako elementy wystroju wnętrza. Poznaj produkty Kludo i przekonaj się, jak istotną rolę może odgrywać ten niepozorny mebel!

Idealny mebel na Twoje skarby

Półki ścienne to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń mieszkalną. Regały, komody i stoliki wymagają wygospodarowania sporej ilości miejsca. Półki są z kolei opcją, która umożliwia przechowywanie rzeczy bez konieczności przemeblowania. Co więcej, dzięki zastosowaniu półek będziesz mógł wyeksponować wszystkie skarby, który skrywasz w szufladach. Lubisz napawać się widokiem zdjęć z wakacji? Masz ulubioną książkę, po którą sięgasz regularnie? Wystarczy, że umieścisz je na półce! Wszelkie pamiątki oraz designerskie ozdoby sprawią, że Twoje mieszkanie zyska przytulny nastrój oraz niebanalny wygląd.

Jaka półka będzie najlepsza?

Skoro poznaliśmy już zalety półek, warto zastanowić się, która z nich będzie najlepszym rozwiązaniem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka modeli półek o wyjątkowo minimalistycznych, ale jednocześnie niespotykanych konstrukcjach. Różne kształty sprawiają, że z pewnością każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Marzysz o półce ściennej w konkretnych kolorach? Nic prostszego! Dzięki temu, że każdy produkt wykonujemy ręcznie na zamówienie, oferujemy możliwość niemal całkowitej personalizacji. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretny model, a następnie możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami blatu oraz kolorami metalowej.

Półki ścienne to niewątpliwie niezwykle funkcjonalny mebel, który daje duże możliwości aranżacyjne. Podnosi estetykę wnętrza, nadaje odpowiedni klimat, a ponadto pozwala zaoszczędzić przestrzeń mieszkalną. Jeśli szukasz rozwiązania, która sprawdzi się również w Twoim wnętrzu, sprawdź naszą ofertę i stwórz mebel swój wymarzony mebel!