Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem
Stalowa konsola Svala z granitem

Stalowa konsola Svala z granitem

Konsolka z kamiennym blatem o szerokości 100cm i głębokości 35cm. Szerokie profile i granitowy blat tworzą niepowtarzalną kompozycję, która będzie ozdobą każdego wnętrza.

  • Skonfiguruj swoją konsolę:
*Wymagany krok
Twoja konfiguracja
Razem (brutto)
1 970,00 zł
 

Nowoczesna konsola Salva o wyjątkowo prostej formie. Jej szerokie boki zmienią każdą przestrzeń, a marmurowy blat nada elegancji wnętrzu. Oryginalny design jest efektem ręcznego wykonania. Idealnie prezentuje się postawiona w przedpokoju lub salonie.

Widoczny na zdjęciu blat: marmur Bianco Carrara

Na zdjęciu przedstawione są kolory stelaży na przykładzie profili o rozmiarze 20x20mm.


Wymiary:

  • długość – 100 cm
  • szerokość – 35 cm
  • wysokość – 80 cm
  • grubość profili konstrukcji – 60 mm x 80 mm
  • grubość blatu – 20 mm


Korzyści:

  • mebel wykonany ręcznie – realizacja zamówienia trwa do 21 dni roboczych;
  • dostępność różnych rozmiarów – skontaktuj się z nami i wybierz dowolne wymiary;

Zdjęcia mają charakter poglądowy – wzór i odcień blatu może odbiegać od rzeczywistości ze względu na naturalne różnice w wykorzystywanym aktualnie przez nas materiale. Na odbiór kolorów mogą mieć także wpływ ustawienia ekranu komputera lub monitora urządzenia mobilnego.

Konsola do przedpokoju - tylko ozdoba, czy coś więcej?

Stoliki przyścienne dzięki swoim gabarytom, których główną cechą jest mała głębokość nie służą raczej jako stoliki kawowe. Ich głównym zadaniem jest poprawić estetykę w pomieszczeniu dzięki ciekawej konstrukcji, zastosowaniu atrakcyjnych wizualnie materiałów i doborze odpowiednich kolorów mebla. Ale czy jej jedyną funkcją jest ozdabianie naszych domów? Można by poszukać przykładów na to, że konsole przydają się jako miejsce na klucze czy portfel w przedpokoju. I owszem, nie zaprzeczamy, że taki stolik jako tymczasowa przechowalnia drobiazgów sprawdza się doskonale. Ale nie ukrywamy, że nawet jeśli stawiamy na konsolce kwiaty czy fotografie, to chodzi nam o to, aby całość cieszyła oko. Nie oszukujmy się- jesteśmy estetami i dążymy do tego, aby nasze otoczenie, zwłaszcza w domu, było przyjazne i przyjemne dla oka. A konsole świetnie się do tego nadają jako podstawa do wyeksponowania naszych pamiątek, ulubionych roślin czy wspomnianych wcześniej fotografii. I nie ma w tym nic złego, że lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami!

Granit i marmur - obrazy Matki Natury.

Każdy blat jest inny. Wszystkie różnią się wzorem, kolorem i to jest w nich najpiękniejsze. Każdy mebel z marmurowym czy granitowym blatem jest wyjątkowy i możecie mieć pewność, że nikt nie ma w swoim salonie identycznej konsoli jak Wasza. A konsola Svala jest wyjątkiem także z innego powodu. Przy konstrukcji stelaża zostały zastosowane szerokie profile, które z ciężkim kamiennym blatem tworzą jednolitą koncepcję solidnego, trwałego mebla. Nic się ze sobą nie gryzie, wszystko do siebie pasuje. A to czy będzie pasować do Waszego wystroju zależy tylko od Was, bo pomijając fakt, że możecie wybrać gatunek kamiennego blatu, to także stelaż przygotujemy w kolorze, który wybierzecie z palety przy składaniu zamówienia. 

Dostawa:
Mebel dostarczany na palecie w całości- już zmontowany. Transport nie obejmuje wniesienia.
Blat z granitu lub marmuru:
Zróżnicowany kolor żyłek, ich grubość i kształt a także drobne nierówności i otworki, ślady krystalizacji, plamki o różnym odcieniu to naturalne, akceptowalne zróżnicowania kamienia naturalnego i niemożliwe do uniknięcia cechy marmuru i granitu.
Termin realizacji:
Wysyłka zamówienia w ciągu 21 dni roboczych.
SVALA

12 polecanych produktów